Discovery Bay Cemetery, Maynard, Jefferson County, Washington, Verenigde Staten


Latitude (Breedte): 48.00014, Longitude (Lengte): -122.87731 | Klik voor aanwijzingen naar de Discovery Bay Cemetery

Aantekeningen:
AKA: Maynard Cemetery


Grafstenen

 Klikplaatje Beschrijving Status Plaats Naam (Overleden / Begraven)
Grafstenen (Log in)
Grafstenen (Log in)

Alle begrafenissen

 #   Familienaam, Voorna(a)m(en)   Begraven   Persoon-ID 
1. Hill, Mary E   ovl. feb 1971 Discovery Bay Cemetery, Maynard, Washington, Verenigde Staten Vindt alle personen met gebeurtenissen op deze locatie I13826
2. Hoogstins, Pieter "Peter"   ovl. 28 mei 1980 Discovery Bay Cemetery, Maynard, Washington, Verenigde Staten Vindt alle personen met gebeurtenissen op deze locatie I13820