Pilgrim Home Cemetery, Holland, Ottawa County, Michigan, Verenigde Staten


Latitude (Breedte): 42.8127338, Longitude (Lengte): -86.10224829999998 | Klik voor aanwijzingen naar de Pilgrim Home Cemetery

Aantekeningen:
AKA: Holland Township Cemetery


Grafstenen

 Klikplaatje Beschrijving Status Plaats Naam (Overleden / Begraven)
Grafstenen (Log in)
Grafstenen (Log in)